Over Rijschool Eigenweg Rijlessen en Spoedtheorie

Over Rijschool Eigenweg Rijlessen en Spoedtheorie

Rijschool Eigenweg is opgericht door Martin en Esther. Vanuit onze interesses en ervaringen bieden wij onze leerlingen een veilige en positieve rijopleiding. Wij geven les volgens de Rijopleiding In Stappen (RIS) methode. Voordelen hiervan zijn:

  • Fors hoger slagingspercentage
  • Hoge kwaliteit van de rijopleiding
  • Stap voor stap aanpak
  • Betere voorbereiding op deelname aan het verkeer
  • Inzicht in jouw vorderingen met behulp van de leerlingkaart.

We geven les vanuit Koekange en Meppel in een straal van 20 km, o.a. Steenwijk, Havelte, Diever, Darp, Dwingeloo, Ruinerwold, Koekange, De Wijk, IJhorst, Staphorst, Rouveen. Tot ziens bij Rijschool Eigenweg Martin en Esther

Deze website maakt gebruik van cookies om u een betere browse-ervaring te bieden. Door op deze website te surfen, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.